APS Energia

Polskie i azerskie firmy energetyczne rozmawiają o zacieśnianiu współpracy

09.03.2023

9 marca 2023 r. przedstawiciele APS Energia wzięli udział w polsko-azerbejdżańskiej konferencji "Współczesne trendy rozwojowe i wyzwania technologiczne w sektorze energetycznym", która odbywała się na Politechnice Azerbejdżańskiej. Polską stronę reprezentował Ambasador RP w Azerbejdżanie Rafał Poborski, a także producenci i dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla sektora energetycznego.

Czytaj więcej...

APS Energia z certyfikatem dla magazynów energii!

07.02.2023

7 lutego br. w siedzibie APS Energia SA odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatu przyznanego Spółce przez ICR Polska.

Czytaj więcej...

APS Energia podpisała porozumienie z EDF

13.01.2023

W piątek 13 stycznia 2023 r. w Ambasadzie Francji w Warszawie APS Energia podpisała porozumienie o współpracy z francuskim EDF dotyczące udziału polskich przedsiębiorstw w programie jądrowym w Polsce.

Czytaj więcej...

Wyniki APS Energia rosną skokowo

23.11.2022

Producent niezawodnych systemów zasilania energetycznego zakończył trzeci kwartał 2022 roku dwucyfrowym wzrostem przychodów ze sprzedaży i trzycyfrową dynamiką zysków. APS Energia widzi ciekawe perspektywy rozwoju w kilku segmentach, m. in. trakcji i transportu, magazynów energii czy energetyki jądrowej.

Czytaj więcej...

APS Energia będzie współpracowała z Team Korea KHNP

14.11.2022

Polski producent niezawodnych systemów zasilania dla elektrowni jądrowych zawarł porozumie dotyczące współpracy z firmą Doosan Enerbility, należącą do grupy firm współpracujących z Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) w ramach Team Korea KHNP. To sprawia, że APS Energia będzie współpracowała z koreańską stroną przy planach budowy elektrowni atomowej w Pątnowie, a jednocześnie realizuje swoją strategię, której jednym z kluczowych kierunków jest rozwój w obszarze energetyki jądrowej.

Czytaj więcej...

APS Energia z Certyfikatem Zgodności od PKP Intercity S.A.

09.11.2022

Nieustannie podnosimy jakość naszych produktów i usług, a potwierdzają to przyznawane nam certyfikaty na podstawie audytów i kwalifikacji przeprowadzanych przez zewnętrzne podmioty, które przechodzimy z pozytywną oceną!

Czytaj więcej...

APS Energia na Nuclear Industry Summit 2022 w Czechach

21.10.2022

W dniach 18-19 października br. w Pradze przedstawiciele APS Energia z głównej siedziby w Polsce i czeskiego oddziału wzięli udział w CZ-PL Nuclear Industry Summit 2022 na zaproszenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony środowiska.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...