APS Energia

Piotr Szewczyk gościem w studiu Nakolei.TV

11.03.2021

Piotr Szewczyk, Prezes APS Energia w rozmowie z Mateusz Izydorek w studio NaKolei.TV opowiedział o możliwościach produkcyjnych firmy dla obszaru trakcji i transportu, jak i perspektywach rozwoju nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej...

APS Energia przystąpiła do Klastra „Luxtorpeda 2.0”

26.02.2021

APS Energia S.A., producent niezawodnych systemów zasilania m.in. dla energetyki kolejowej, taboru kolejowego i tramwajowego, sektora energetycznego i energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż została nowym Członkiem Klastra „Luxtorpeda 2.0”, podmiotu reprezentującego sektor transportu kolejowego, skupiającego największe przedsiębiorstwa tej branży w Polsce.

Czytaj więcej...

APS Energia S.A. podpisała list intencyjny z NEO ENERGY GROUP Sp. z o.o.

23.02.2021

We wtorek, 23 lutego 2021 r. Piotr Szewczyk, Prezes Zarządu i Michał Maszkiewicz, Prokurent  reprezentujący APS Energia S.A. (Spółka) i Piotr Beaupre, Prezes Zarządu NEO ENERGY GROUP Sp. z o.o. (NEO) podpisali list intencyjny dotyczący wniesienia do Spółki aktywów pozwalających na rozwój projektów związanych z wytwarzaniem oraz magazynowaniem energii ze źródeł odnawialnych. Obie firmy wykazały zainteresowanie współpracą strategiczną w tym zakresie.

Czytaj więcej...

APS Energia i WB Electronics zamierzają wspólnie produkować polskie magazyny energii

03.02.2021

APS Energia S.A. i WB Electronics S.A. podpisały list intencyjny dotyczący nawiązania współpracy biznesowej i kapitałowej w obszarze produkcji systemów do magazynowania energii. Jeśli w toku negocjacji i po zakończeniu procesu badania due diligence zależnej od APS Energia S.A. spółki ENAP S.A. przez WB Electronics S.A. dojdzie do transakcji, to APS Energia S.A. sprzeda WB Electronics S.A. 50 proc. + 1 akcję w swojej spółce zależnej, która zajmie się kompleksową produkcją, wdrażaniem oraz utrzymaniem instalacji magazynów energii na rynku polskim i zagranicznym.

Czytaj więcej...

Systemy zasilania gwarantowanego APS Energia wspierają farmę wiatrową w Kazachstanie

28.01.2021

APS Energia Kazachstan zrealizowała zamówienie na systemy zasilania gwarantowanego dla farmy wiatrowej BADAMSHA-1.

Czytaj więcej...

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego OOO APS Energia RUS

30.11.2020

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego OOO APS Energia RUS

Czytaj więcej...

APS Energia przygotowuje zasoby produkcyjne na odbicie rynku w najbliższych miesiącach

20.11.2020

Po III kw. 2020 r. producent i dostawca przemysłowych systemów zasilania awaryjnego wypracował 58,2 mln zł skonsolidowanych przychodów, odnotowując 2,9 mln skonsolidowanej straty EBITDA oraz 7,4 skonsolidowanej straty netto.

Czytaj więcej...

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...