APS Energia

Enap wśród Diamentów „Forbesa” 2017

Enap SA – spółka z Grupy APS Energia, specjalizująca się w aparaturze kontrolno-pomiarowej i energetyce odnawialnej – po raz kolejny została trafił na listę miesięcznika „Forbes”. Magazyn od 10 już lat publikuje ranking  najszybciej rozbijających się spółkę w kraju. Spośród 500 spółek na Mazowszu Enap znalazł się na 67. miejscu.

W zestawieniu przygotowanym przez niezależnych ekspertów, znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brany był poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. W kategorii 5-50 mln zł przychodu spółka Enap odnotowała 48,93% wzrostu wartości, co uplasowało ją na wysokiej pozycji.


ENAP  SA z siedzibą w Wilczkowicach Górnych (k/Kozienic) powstał w 2001 roku, a w 2008 roku dołączył do Grupy Kapitałowej APS Energia SA. ENAP SA realizuje szeroko rozumiane prace AKPiA, elektryczne, teletechniczne i ogólnobudowlane. Firma oferuje kompleksowe usługi, w tym prefabrykowanie szaf pomiarowych, sterowniczych i zasilających oraz skrzynek sterowniczych i pośredniczących. Od kilku lat ENAP S.A. z sukcesem oferuje również kompleksowe rozwiązania z dziedziny OZE w tym: ogniwa PV, turbiny wiatrowe oraz regulatory i falowniki.

Spółka realizuje prace na terenie obiektów przemysłowych i energetycznych w całej Polsce. W ubiegłych latach Spółka realizowała też projekty w Niemczech, Macedonii, Holandii, Litwie, Szwecji, Estonii i Rumunii.

Zobacz też: www.enap.pl

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...