APS Energia

Nowa linia technologiczna w centrum inżynieryjno-produkcyjnym APS Energia

W otwartym przed rokiem centrum inżynieryjno-produkcyjnym w Stanisławowie Pierwszym k. Warszawy APS Energia uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną SMD (ang. SMD, Surface Mounted Devices) do montażu powierzchniowego podzespołów elektronicznych na płytce obwodu drukowanego. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystanym w nowej linii produkcyjnej montaż płyt elektroniki jest szybszy i precyzyjniejszy niż dotychczas.

Nowa linia pozwala na kilkunastokrotne zwiększenie wydajności produkcji elektroniki, co zapewnia stabilność produkcji wewnątrz firmy a także daje możliwość produkcji outsourcingowej, którą firma odtąd może świadczyć.

Innowacyjna, w pełni zautomatyzowana, wyposażona w najnowsze rozwiązania techniczne, linia do montażu powierzchniowego obwodów drukowanych – to jedno z największych ostatnich przedsięwzięć inwestycyjnych spółki. Wartość nowej linii produkcyjnej to 1, 2 mln złotych netto.


APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez dwadzieścia dwa lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...