APS Energia

„WTE I WEWTE” z APS Energia w Warszawa Business Run 2017

Już po raz kolejny w warszawskim biegu charytatywnym Warszawa Business Run, który odbył się 3 września br., wystartowały dwie 5-osobowo drużyny z APS Energia. Zawodnicy poprzez swój udział wsparli podopiecznych m.in. Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, która pomaga osobom po amputacjach. APS-owa drużyna „WTE I WEWTE 2” ukończyła sztafetę na dystansie 21 km w czasie 1 godziny i 36 minut.

Warszawa Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. W tegorocznej edycji biegu wystartowało aż 857 drużyn. APS-owe teamy uplasowały się kolejno: „WTE I WEWTE 2” – na 99.miejscu i „WTE I WEWTE 1” – na 316. miejscu. Wszyscy nasi zawodnicy ukończyli bieg, pokazując co to znaczy biegać z energią i pomagać potrzebującym.


APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez dwadzieścia dwa lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...