APS Energia

APS Energia na targach EIF w Ankarze

W dniach 8-10 listopada br. APS Energia uczestniczyła w X edycji Międzynarodowych Targów i Kongresu Energetycznego „Energy is Future” (EIF) w Ankarze. Stoisko spółki zorganizowano przy współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Turcji.

10. Międzynarodowe Targi i Kongres Energetyczny „Energy is Future” (EIF) to platforma do dyskusji na tematy związane z produkcją energii na świecie i w Turcji. Celem kongresu, który jest organizowany pod auspicjami Republiki Turcji, Ministerstwa Energii i Zasobów Naturalnych, jest ocena wszystkich wymiarów różnych źródeł energii i rynków energii, a także stworzenie środowiska, w którym omawia się najnowsze osiągnięcia i praktyki w przemyśle energetycznym.

W kongresie biorą udział przedstawiciele władz w Turcji i wysokiej rangi urzędnicy państwowi z instytucji publicznych odpowiedzialnych za zamówienia publiczne w zakresie energetyki oraz przedstawiciele firm energetycznych z Turcji i krajów regionu. Liczba zwiedzających w tegorocznej edycji wydarzenia wyniosła blisko 7000.

Targi i kongres EIF są organizowane przy wsparciu Ministerstwa Energetyki i Zasobów Naturalnych Republiki Turcji oraz Global Energy Association.

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...