APS Energia

APS Energia wystawcą na Międzynarodowych Targach Kolejowych InnoTrans w Berlinie

W dniach 18-21 września br. APS Energia po raz pierwszy zaprezentowała się na berlińskich targach InnoTrans 2018 w roli wystawcy. InnoTrans to największe na świecie targi poświęcone kolei, a zarazem globalna platforma prezentacji i wymiany informacji międzynarodowej branży transportu kolejowego.

InnoTrans stanowi połączenie targów branżowych, ekspozycji na torach i kongresu. Bogactwo innowacji na skalę światową i międzynarodowe projekty wielkiej wagi od lat są źródłem inspiracji dla branży kolejowej na wszystkich kontynentach. Dlatego podczas targów InnoTrans nie mogło zabraknąć spółki APS Energia i naszych systemów zasilania dedykowanych dla rynku T&T. APS-owa ekspozycja obejmowała 3 urządzenia dla rynku trakcyjnego: ładowarkę baterii do pojazdów szynowych, system diagnostyki pojazdu szynowego oraz rejestrator ciśnień. Ponadto na stoisku prezentowaliśmy m.in. materiały informacyjno-promocyjne o przetwornicach statycznych i falownikach napędowych dedykowanych dla kolei.

Prestiż targów InnoTrans znajduje swoje odzwierciedlenie w rosnącej z roku na rok liczbie gości i powierzchni wystawienniczej. W poprzedniej edycji targów w 2016 roku liczba wystawców z 60 krajów wynosiła aż 3 tysiące, z czego 80 firm było z Polski. Rekordowa liczba zwiedzających sięgnęła blisko 139 tysięcy gości branżowych ze 100 państw świata.

Targi InnoTrans odbywają się co dwa lata w Berlinie, a organizatorem wydarzenia jest Messe Berlin.

________________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...