APS Energia

APS Energia sponsorem V „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German”

19 listopada br. w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbył się Galowy Koncert Finałowy V edycji „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German”. Podczas gali zabrzmiały piosenki z repertuaru Anny German w interpretacjach solistów z Polski, Rosji, Białorusi, Uzbekistanu i Kazachstanu. APS Energia miała przyjemność znaleźć się w gronie sponsorów wydarzenia.

 „Идёт ребёнок по земле”/ „Idzie dziecko po ziemi” w wykonaniu Władysława Michajłowa z Rosji, „Люблю тебя”/ „Kocham Ciebie” Iriny Mentuz z Białorusi, „Gari gari moja zwiezda” w interpretacji Ali Kuptleu z Kazachstanu czy „Tańczące Eurydyki” Pauliny Porowskiej, wokalistki z Polski – to tylko wybrane spośród dwudziestu utworów, które zabrzmiały w Teatrze Polskim podczas Galowego Koncertu Finałowego. Publiczność mogła wysłuchać utworów Anny German zarówno w tradycyjnych wykonaniach, jak i nowoczesnych interpretacjach oraz aranżacjach zaproponowanych przez artystów. Solistów oceniało międzynarodowe Jury, któremu przewodniczyła prof. dr hab. Ewa Iżykowska-Lipińska.

Głównym celem i misją tego międzynarodowego wydarzenia jest prezentacja i popularyzacja twórczości przedstawicielki polskiej sceny muzycznej Anny German oraz promocja młodych wokalistów i debiutantów, sięgających do korzeni swojej kultury, inspirujących się i wzorujących się na najlepszych kanonach muzycznych.

Projekt został objęty Patronatem Honorowym i dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Patronatem Honorowym Pana Posła Ryszardaa Czarneckiego b. Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Pomysłodawcą i Organizatorem Festiwalu jest Zarząd Główny Ligi Kobiet Polskich z siedzibą w Warszawie.

Więcej o wydarzeniu TUTAJ

Broszura z informacjami o Festiwalu dostępna TUTAJ

Fot. Maciej Szczurek

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
 
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...