APS Energia

Zapraszamy na VI Konferencję „FORUM NOWOCZESNA ENERGETYKA”

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na VI Konferencję „FORUM NOWOCZESNA ENERGETYKA”, która odbędzie się w Osadzie Karbówko w dniach od 3 do 5 kwietnia 2019 r. Konferencję, tradycyjnie już, organizują firmy: APS Energia SA, Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki Mikronika, Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. oraz ZPAS S.A.

Tegoroczne prelekcje skupiać się będą wokół najnowszych rozwiązań technologicznych, takich jak: magazyny energii, systemy monitorowania i sterowania dla stacji i sieci elektroenergetycznych, oprogramowania, technologii i urządzeń w zakresie automatyki, pomiarów, telekomunikacji, telemechaniki oraz zabezpieczeń. APS Energia zaprezentuje temat: „Układy zasilania prądem stałym: przegląd technologii, funkcjonalności i eksploatacja”.

Konferencja skierowana jest do specjalistów z Biur Projektowych, Elektrowni, Elektrociepłowni, Zakładów Energetycznych i dużych Zakładów Przemysłowych.

Forum, jak co roku, towarzyszy wystawa najnowszych osiągnięć technologicznych branży. Zeszłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła blisko setkę gości z całego kraju.

Zgłoszenia na konferencję oraz wszelkie pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować pod adres e-mailowy: adrian.mazur@mikronika.com.pl w terminie do 22 marca br.

Ze strony APS Energia wszelkich informacji udziela Paweł Ziętek: pawel.zietek@apsenergia.pl

Program Konferencji i formularz zgłoszenia

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...