APS Energia

APS Energia sponsorem generalnym VII turnieju judo na Politechnice Warszawskiej

VII Memoriał Józefa Niedomagały – coroczny turniej judo upamiętniający postać legendarnego trenera odbył się 12 maja na Politechnice Warszawskiej. Na matach przy ul. Akademickiej 5 stanęło blisko 60 zawodników i zawodniczek judo z całej Polski. Sponsorem generalnym memoriału od III. edycji wydarzenia jest APS Energia.

VII Memoriał Józefa Niedomagały był okazją do spotkania się w jednym miejscu klubów judo z całej Polski. W zawodach udział wzięli studenci i absolwenci następujących uczelni: AZS Politechnika Warszawska, AZS AWF Warszawa, AZS Uniwersytet Warszawski, AZS WAT Warszawa, ASzWoj (W-wa Rembertów) oraz zawodnicy z Akademii Leona Koźmińskiego,  Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Politechniki Łódzkiej.

Zawody Drużynowe Mężczyzn w Judo (VII Memoriał im. J. Niedomagały w Judo) odbyły się w trzech kategoriach: początkująca - do 4 kyu, średniozaawansowana - 3-2 kyu, oraz zaawansowana - od 1 kyu i stopnie mistrzowskie Dan. Podczas zawodów można było wziąć udział także w turnieju w kategorii OPEN - grupa początkująca, turniej indywidualny - dla zawodników o masie ciała powyżej 100 kg.

APS Energia od początku swojej działalności prowadzi aktywną współpracę z Politechniką Warszawską polegającą na wymianie know-how w dziedzinie elektroenergetyki oraz wspieraniu działalności sportowej uczelni. Spółka od pięciu lat jest sponsorem generalnym studenckiej Sekcji Judo Politechniki Warszawskiej.

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...