APS Energia

Uczniowie z Legionowa wzięli udział w „Dniu Otwartym” w APS Energia

14 maja br. firma APS Energia gościła w siedzibie głównej w Stanisławowie Pierwszym k./Warszawy grupę młodzieży z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie. Podczas „Dnia Otwartego” uczniowie odwiedzili nowoczesne laboratorium badawczo-rozwojowe spółki, a także spotkali się z jednym z założycieli firmy – prof. dr. hab. inż. Antonim Dmowskim oraz reprezentantem Działu HR.

Spotkanie młodzieży z przedstawicielami APS Energia jest jednym z działań employer branding, prowadzonych przez spółkę. Najlepszym uczniom spółka proponuje staże, a po ich ukończeniu możliwość dalszej współpracy.

Podczas odwiedzin w APS Energia grupa młodych ludzi i przedstawiciele grona pedagogicznego wysłuchali prelekcji Jacka Świątka – Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu APS Energia na temat działalności Grupy APS Energia w kraju i na świecie. Uczniowi mieli także okazję bliżej zapoznać się z firmą i jej ofertą jako potencjalnego pracodawcy podczas prezentacji Anny Balcerak „W kręgu APS-owej kariery. APS Energia jako pracodawca”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja „Wykorzystanie metod symulacyjnych do projektowania układów zasobników energii ”, prof. dr hab. inż. Antoniego Dmowskiego – jeden z założycieli spółki APS Energia, wieloletni pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej. Po części prezentacyjnej uczniowie zwiedzili siedzibę firmy, pod przewodnictwem Henryka Kryszkiewicza – Dyrektora ds. Produkcji APS Energia.

O możliwości zapisów na Dzień Otwarty w APS Energia informowaliśmy TUTAJ
Więcej informacji na temat wydarzenia
TUTAJ

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...