APS Energia

APS Energia SA na XI Ogólnopolskim Festiwalu EkoEnergetyki w Opolu

ofelogo

W dniach 10-13 października odbył się XI Ogólnopolski Festiwal EkoEnergetyki w Opolu. Jest to jedna z największych imprez w Polskie propagująca zieloną energię i transformację w kierunku rozwiązań z udziałem odnawialnych źródeł energetycznych. W trakcie festiwalu omawiano problemy szeroko rozumianej eko-eneregetyki: odnawialnych źródłach energii, budownictwie energooszczędnym, gospodarce obiegu zamkniętego, efektywności energetycznej, problemach zrównoważonego transportu w kontekście ekomotoryzacji. W trakcie festiwalu spotykają się środowiska samorządowe, naukowe oraz przedsiębiorcy.

20191011 113712

Ze strony APS Energia w wydarzeniu wzięli udział Profesor Antoni Dmowski oraz Jacek Świątek – dyrektor marketingu i sprzedaży.

Profesor Dmowski uczestniczył w panelu dyskusyjnym „E-mobilność – mity i fakty – realne perspektywy”.

profesor wyk

***

Prof. dr hab. inż. Antoni Dmowski - w APS Energia SA pełni funkcję Konsultanta Naukowego Działu R&D

Profesor zwyczajny, emerytowany pracownik Politechniki Warszawskiej. W latach 1998–2009 pełnił funkcję kierownika Zakładu Elektrowni i Gospodarki Elektroenergetycznej w Instytucie Elektroenergetyki PW. W latach 1988-1990 odbywał wiele staży naukowych i przemysłowych w renomowanych uczelniach europejskich i zakładach przemysłowych w Niemczech i Holandii, między innymi: TU Aachen, TU Darmstadt, Ruhr-Universität Bochum, Zakłady BBC (ABB), Benining Von Mongold, REO, Huzer. Z większością wymienionych placówek współpracuje do dziś.
Jest autorem sześciu monografii, autorem i współautorem ponad 100 publikacji krajowych i zagranicznych, 34 patentów i ponad 45 wdrożeń przemysłowych.

Więcej informacji o Festiwalu TUTAJ

 ____________________________________

APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Magdalena Storożyńska
PR Manager
magdalena.storozynska@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...