APS Energia

APS Energia po raz drugi partnerem „Dnia Energetyka” na Wojskowej Akademii Technicznej

APS Energia to spółka z polskim kapitałem oraz nowoczesne i przyjazne miejsce pracy dla absolwentów polskich i zagranicznych uczelni. Okazję, aby się o tym przekonać, mieli studenci Wojskowej Akademii Technicznej podczas "Dnia Energetyka” zorganizowanego na WAT 16 maja.

Podczas wydarzenia APS Energia wystąpiła z wykładem dotyczącym stacji ładowania pojazdów elektrycznych w koncepcji Smart Systemu. Można nas było także odwiedzić na stoisku promocyjnym firmy i porozmawiać z naszymi ekspertami na temat zagadnień Smart Grid oraz zapoznać się z działalnością spółki.

„Dzień Energetyka” –  to cykl wykładów i warsztatów o tematyce energetycznej, organizowany przez Koło Naukowe Energetyków już po raz czwarty. Podczas imprezy przedstawiciele firm wygłaszali wykłady, a firmy prezentowały się na stanowiskach promocyjnych. Z ramienia APS Energia firmę reprezentował Jacek Świątek – Dyrektor ds. Sprzedaży i  Marketingu, który wystąpił z prelekcją „Stacje ładowania pojazdów elektrycznych w koncepcji Smart Systemu”. Oprócz uczestnictwa w sesji wykładowej APS Energia zaprezentowała się także na dedykowanym stoisku promocyjnym jako potencjalny pracodawca dla przyszłych absolwentów WAT-u.

Obok APS Energia partnerami wydarzenia byli: PGNiG Termika, Ge Power, ELPRO Sp. z o.o., PROZON Fundacja Ochrony Klimatu, IFPiLM. Organizatorem wydarzenia jest KNEN Koło Naukowe Energetyków, działające przy Wojskowej Akademii Technicznej.

Więcej informacji na temat wydarzenia TUTAJ

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...