APS Energia

APS Energia jednym ze współorganizatorów seminarium o bezpieczeństwie procesów technologicznych w energetyce i przemyśle

Seminarium „Bezpieczeństwo procesów technologicznych w energetyce i przemyśle” odbyło się w dniach 23–24 maja br. w hotelu Warszawianka w Jachrance. Wydarzenie było wynikiem inicjatywy siedmiu firm: APS Energia SA, ENAP SA, Grupy WOLFF, Kaczmarek Electric SA, MERCON Sp. z o.o., Sevitel Sp. z o.o. i ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.

Na TV 7 logotypow Warszawianka-1

Celem przyświecającym seminarium było stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń zawodowych, zwłaszcza tych dotyczących bezpieczeństwa procesów technologicznych. Podczas części prelekcyjnej wydarzenia audytorium wysłuchało wykładów prelegentów wszystkich siedmiu firm. Ponadto przedstawiciele spółek zaprezentowali historię przedsiębiorstw oraz portfolio ofertowe. Wśród reprezentantów  mieliśmy zaszczyt gościć: Dariusza Drabiuka –  Prezesa Zarządu ENAP SA, Cezarego Kaczmarka –  Prezesa Zarządu Kaczmarek Electric SA, Sebastiana Słaboszewskiego – Dyrektora Sprzedaży Grupy WOLFF, Pawła Bojakowskiego – Prezesa Zarządu MERCON Sp. z o.o., Marka Pykę – Dyrektora ds. Rozwoju i Badań Rynku ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o., Jacka Świątka – Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu APS Energia SA oraz Grzegorza Galowego – Dyrektora Generalnego Sevitel Sp. z o.o. Wśród gości seminarium znaleźli się reprezentanci przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej i przemysłowej.

Seminarium towarzyszyła wieczorna gala z atrakcyjną oprawą artystyczną, której częścią był m.in. koncert rockowy zespołu Vintage wraz z jego kultowym leaderem - Krzysztofem Wałeckim. Muzyk w latach osiemdziesiątych był wokalistą legendarnego zespołu muzycznego „Oddział Zamknięty”. Galę wieczorną uświetniły także pokazy tańca artystycznego oraz warsztaty taneczne.

____________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...