APS Energia

Międzynarodowe seminarium naukowo-techniczne w Mikołajkach

„Urządzenia i systemy energetyczne w przemyśle, energetyce i transporcie” – pod takim hasłem po raz kolejny firmy APS Energia i ELEKTROBUDOWA zorganizowały coroczne międzynarodowe seminarium naukowo-techniczne. Uczestnicy wydarzenia, którzy gościli w Mikołajkach w dniach 3–5 czerwca 2019 r., zaprezentowali najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne na polskim rynku elektroenergetyki.

Tegoroczne seminarium było dla APS Energia okazją do zaprezentowania szerokiego spectrum produktów dla energetyki, energetyki atomowej, segmentu naftowo-gazowego, przemysłu obronnego oraz transportu i trakcji. Prezes Zarządu APS Energia, dr inż. Piotr Szewczyk przedstawił uczestnikom seminarium działalność Grupy kapitałowej, szczególny nacisk położył na nowe możliwości spółki w zakresie projektowania oraz produkcji urządzeń zasilania gwarantowanego dla segmentu Transportu i Trakcji (T&T).

Pozostali prelegenci z APS Energia zaprezentowali tematy związane z systemami zasilania gwarantowanego dla branży T&T oraz dotyczące magazynów energii. Przedstawiciel rosyjskiej spółki APS Energia RUS przedstawił funkcje techniczne urządzeń produkowanych przez rosyjską spółkę-córkę.

Prelegenci z firm Elektrobudowa i Energotest - biorącej udział w seminarium gościnie - skupili się na polskich produktach mających zastosowanie w energetyce.

Seminarium kierowane było do klientów i partnerów firm z Polski, Białorusi, Rosji, Ukrainy i Kazachstanu.

Wieczorną galę urozmaicił pokaz taneczno-wokalny zespołu Carnival Stars.

Organizatorzy zadbali również o rekreacje sportowe dla uczestników. Program seminarium obejmował wędkowanie nad Jeziorem Dziewiszewskim oraz regaty na Jeziorze Tałty.
___________________________________
APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia cztery lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna Kwolek
PR Manager
anna.kwolek@apsenergia.pl
tel.: 600 880 649

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej...